Нарешті
літні канікули! Найулюбленіша пора року дітей. Літо – це час відпочинку,
морозива, зустрічей з друзями. Літо - це маленьке життя і провести його можна
так, щоб жодна хвилина не пройшла даремно.
Літо
– це найкраща пора, коли діти мають чудову нагоду поринути у світ літератури.
Познайомитись з творчість нових для них письменників. Відкрити нових героїв.
Пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання.
З
метою заохочення дітей до літнього читання Берестівська сільська
бібліотека-філія пропонує школярам книжкову виставку-запрошення «Влітку все
цвіте, буяє – молодь, дітвора читає».




Немає коментарів:
Дописати коментар